Jaki tusz do rzęs jest najlepszy? Nanolash ma aż dwie propozycje

tusz nanolash

Nanolash to marka, która zajmuje się sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji i makijażu okolic oka. Jej czołowymi produktami są tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara pozwalający na osiągnięcie spektakularnej objętości oraz tusz do rzęs wydłużający i podkręcający Mascara Nanolash Length & Curl dający widoczny efekt wydłużenia i uniesienia. Dlaczego coraz częściej znajdują się one w kobiecych kosmetyczkach?

Tusz do rzęs pogrubiający pozwoli podkreślić nawet najcieńsze włoski, dodając objętości

Tak naprawdę każdej kobiecie sprawdzi się inny kosmetyk. Wszystko za sprawą tego, że nie ma dwóch takich osób, które miałyby dokładnie takie same włoski. Te mogą być krótkie lub długie, bardziej lub mniej podkręcone, a także gęste lub rzadkie. Co więcej, niektóre kobiety mają je ciemniejsze, a inne zupełnie jasne. W rezultacie jednym bardziej sprawdzi się tusz pogrubiający – Nanolash Volume Up Mascara, a innym tusz wydłużający i podkręcający -Mascara Nanolash Length & Curl.

Najlepszym kosmetykiem dla kobiet mających rzadkie włoski, będzie taki, który je skutecznie zagęści. Świetnym wyborem będzie tusz do rzęs pogrubiający Nanolash Volume Up Mascara. Pokrywa on włoski od samej nasady nadając im spektakularnej objętości. Przy okazji znacznie je przyciemnia, co sprawia, że spojrzenie jest dodatkowo o wiele głębsze. Włoski od razu zyskują idealną, głęboką czerń.

Nanolash Volume Up Mascara to kosmetyk, który dokładnie pokrywa każdy z włosków, nadając im objętości, a także wyrazistości. Spojrzenie w ten sposób zyskuje niepowtarzalną głębię. Można nią w łatwy sposób je podkreślić i uzyskać efekt jak największego zagęszczenia. To pozwala na optyczne otworzenie oka i sprawia, że cała twarz wygląda bardziej promiennie.

Tusz wydłużający i podkręcający poradzi sobie z krótkimi włoskami i da widoczny efekt ich uniesienia

Kobiety, które mają krótkie włoski, najlepszy efekt uzyskają stosując tusz wydłużający. Ten pozwoli uwydatnić nawet najkrótsze rzęsy, co również przełoży się na ich lepszą objętość. Dla wzmocnienia rezultatu, warto postawić na tusz do rzęs wydłużający i podkręcający. Jednym z czołowych kosmetyków o takim działaniu jest Mascara Nanolash Length & Curl. Taki kosmetyk od razu zadba o uniesienie włosków, co sprawi, że oko będzie wydawało się bardziej otwarte.

Mascara Nanolash Length & Curl skutecznie wydłuża i unosi włoski, dzięki czemu optycznie wydaje się, że jest ich więcej. Po naniesieniu tuszu na rzęsy, od razu widać też tak pożądany przez wszystkie kobiety efekt podkręcenia. Włoski są też doskonale rozdzielone oraz intensywnie ciemne.

Oba tusze wyróżniają się wysoką skutecznością. Przy tym są też bardzo trwałe. Pozwalają wydobyć z rzęs ich naturalne piękno. Dodatkową zaletą tych kosmetyków jest to, że mają one bardzo interesujący skład. Ten w dużej mierze opiera się bowiem na naturalnych woskach, olejkach i ekstraktach. W formule tuszów można znaleźć m.in. wosk ryżowy, gumę z akacji senegalskiej czy pantenol. Wszystkie te składniki działają odżywiająco, przez co stosowanie tych kosmetyków pozwala nie tylko na podkreślenie rzęs, ale też ich pielęgnację. To niezwykle istotne w przypadku kobiet, których włoski są delikatne i łamliwe. Nanolash zadbał o to, aby w łatwy sposób mogły one je odżywić, nawilżyć i zregenerować. Żeby osiągnąć taki efekt, trzeba tylko regularnie tuszować rzęsy za pomocą wybranej maskary pogrubiającej lub wydłużającej.