Jak wybielić zęby? Wypróbuj metodę nakładkową

Wybielanie zębów stało się ostatnimi czasy bardzo modne. Zabiegowi możesz poddać się zarówno w gabinecie stomatologicznym, jak i u siebie w domu. Jeżeli chcesz mieć piękny i biały uśmiech, to wypróbuj nakładki. Jak z nich korzystać i jakie efekty dają?

jak-wybielic-zeby.jpg

Nakładkowe wybielanie zębów – zalety

Biały uśmiech podnosi atrakcyjność, dodaje pewności siebie i świadczy o pielęgnacji uzębienia pod względem estetycznym. Podobno osoby mające białe zęby częściej się uśmiechają, wzbudzają sympatię i zaufanie, częściej osiągają sukcesy zawodowe. Samo nakładkowe wybielanie zębów natomiast zapewnia:

  • możliwość samodzielnego wybielania zębów,
  • szybkość trwania zabiegu i natychmiastowe efekty,
  • łatwość zastosowania,
  • ochrona przed wysuszeniem struktury zębów.

Samodzielnie wybielanie zębów

Jeżeli stosujesz nakładkowe wybielanie zębów, to nie musisz umawiać się na wizyty w gabinecie stomatologicznym. Zabieg przeprowadzisz samodzielnie w domu. Wystarczy, że zapoznasz się z ulotką dołączoną do opakowania produktu i będziesz postępowała według podanej instrukcji.

Szybki zabieg i natychmiastowe efekty

Wybielanie zębów metodą nakładkową zajmuje naprawdę niewiele czasu. Jeden zabieg trwa około 30 minut. Na inne sposoby natomiast musiałabyś poświęcić zdecydowanie więcej czasu. Jakie efekty uzyskasz podczas tej sesji? Rezultaty są widoczne już po pierwszym zabiegu, a kolejne jeszcze bardziej je wzmacniają.

Łatwość zastosowania

Nakładkowe wybielanie zębów to bardzo prosty zabieg. Niewielką ilość preparatu umieszcza się w wyznaczonych miejscach na nakładkach, a następnie nakłada się na zęby górne i dolne. Po upływie pół godziny, nakładkę należy zdjąć, a zęby dokładnie wypłukać.

Ochrona przed wysuszeniem zębów

Preparaty do nakładkowego wybielania zębów zawierają odpowiednią ilość wody, która chroni strukturę zębów przed wysuszeniem. Jednocześnie taki skład korzystnie wpływa na wybielenie zębów.

Nakładkowe wybielanie zębów – dodatkowe informacje

Zanim rozpoczniesz wybielanie zębów metodą nakładkową, zbadaj stan swojego uzębienia. Zabezpiecz ubytki i usuń kamień nazębny. Dopiero teraz możesz przystąpić do nakładkowego wybielania zębów. Pamiętaj także, że w trakcie terapii ważna jest higiena jamy ustnej i dieta, które należy zastosować na tydzień przed pierwszym zabiegiem. Konieczne jest zrezygnowanie z picia herbaty, kawy, soków owocowych i czerwonego wina.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *