Maksimum krycia i minimum niedoskonałości. Podkład Double Wear od Estee Lauder

Czy wiesz, że makijaż kamuflaż stosuje bardzo wiele dziewczyn? W końcu żadna z nich nie chce, aby na jej twarzy były widoczne czerwone pajączki, przebarwienia, trądzik lub cienie pod oczami. Jeżeli tobie też zależy na tym, aby mieć ładną cerę, zastosuj podkład Double Wear Maximum Cover Camouflage Makeup for Face and Body SPF 15 od Estee Lauder.

podklad_doule_wear

Podkład Double Wear marki Estee Lauder mogą stosować wszyscy ci, którzy zmagają się z niedoskonałościami na twarzy i na ciele. Kosmetyk zakryje trądzik, przebarwienia, blizny, popękane naczynka krwionośne i ślady po zabiegach chirurgicznych. Co jeszcze zyskasz, stosując ten produkt? Podkład ujednolica koloryt cery, zapewnia mocne krycie i utrzymuje się na twarzy do kilku godzin. Double Wear daje matowe wykończenie, które na pewno zadowoli osoby z tłustą lub mieszaną cerą. Co więcej, chroni skórę przed działaniem promieni słonecznych. Został dermatologicznie przetestowany, dlatego bez obaw mogą używać go osoby podatne na alergie i podrażnienia.

Podkład marki Estee Lauder, Double Wear, ma dość gęstą konsystencję. Z tego powodu idealnie nadaje się na okres jesień – zima. Pamiętaj także, że produkt o takiej formule trzeba umiejętnie rozprowadzić. Tylko tak unikniesz efektu maski na twarzy. A jak zaaplikować podkład Double Wear Maximum Cover Camouflage Makeup for Face and Body SPF 15? Płasko ściętym pędzlem lub gąbeczką rozcieraj kosmetyk w kierunku skroni, uszów, brody i policzków. Do zakrycia niedoskonałości wystarczy tylko jedna warstwa podkładu.

W jednej tubce mieści się 30 ml podkładu. Do wyboru masz sześć odcieni, dostosowanych do różnych typów karnacji. Są to: Creamy Vanilla, Medium Deep, Rattan, Tawny, Spiced Sand oraz Creamy Tan. Czy wiesz, że odpowiednikiem Double Wear Maximum Cover Camouflage Makeup for Face and Body SPF 15 jest dobrze znany wszystkim podkład Double Wear Light Stay-in-Palce Makeup SPF 10. Który z nich spodoba ci się bardziej?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *