Nanobrow Eyebrow Pencil – jedna kredka dla pełnego makijażu brwi!

kredka do brwi

Nanobrow Eyebrow Pencil to wyjątkowa kredka do brwi: ultra cienka, o przyjemnej, woskowej formule i nasyconych kolorach. Pokochasz ją od pierwszego użycia, ponieważ zapewni Ci profesjonalny efekt w makijażu brwi, bez większego wysiłku. Brwi piękne w jedną chwilę? Jak najbardziej! Odkryj, jak łatwy i piękny może być Twój makijaż z Nanobrow Eyebrow Pencil!

Ultracienka, profesjonalna, elegancka: kredka do brwi Nanobrow

Rzadko która kobieta może cieszyć się gęstymi i zachwycającymi brwiami. Jeśli Twoje pozostawiają wiele do życzenia, ponieważ są mało wyraźne lub przerzedzone, możesz im dodać objętości odpowiednio wykonanym makijażem. Najstarszym i najbardziej cenionym kosmetykiem do brwi jest kredka. Dzięki niej w najszybszy i najprostszy sposób zrobisz perfekcyjny makijaż i doskonale wyrysujesz idealne, geometryczne brwi, zgodne z rysami Twojej twarzy. W dodatku zajmie Ci to tylko chwilę. To doskonała alternatywa dla tradycyjnych i nieco już archaicznych kredek, które należy temperować i które nie mogą poszczycić się precyzją w makijażu.
Nanobrow Eyebrow Pencil należy do kredek automatycznych: jej grafit jest wysuwany z obudowy i nie musisz jej temperować! To maksymalnie cienki oraz precyzyjny rysik, który pozwoli Ci tworzyć profesjonalne makijaże i najpiękniejsze brwi – jakie tylko sobie wymarzysz!

Nanobrow Eyebrow Pencil

Produkt dostępny w kolorach:

Dobra kredka do brwi o najwyższej jakosci – Nanobrow Eyebrow Pencil

Jeśli szukasz polecanej kredki do brwi o najlepszej jakości -Nanobrow jest dla Ciebie po prostu idealna! To wyjątkowo miękka i precyzyjna kredka o komfortowym, lekko woskowym graficie. Jest utrzymana w naturalnych kolorach. Ta kredka jest wyjątkowo trwała, a przy tym łatwa w użyciu. Upiększy każdy łuk brwiowy i podkreśli linię każdych brwi, przywracając im odpowiedni kształt.

Jakie efekty w makijażu uzyskasz dzięki Nanobrow Eyebrow Pencil?

  • jedna kredka dla pełnego makijażu brwi,
  • tworzy mocny lub subtelny, make-up, jaki chcesz i kiedy chcesz,
  • zrobisz nią obrys całej brwi,
  • z precyzją domalujesz pojedyncze włoski,
  • wypełnisz brew kolorem,
  • stworzysz trwały, makijaż w wersji PRO!
precyzyjna kredka do brwi

Jak malować brwi kredką Nanobrow?

To proste! Spójrz sama:

  1. Przyłóż kredkę do dolnej linii brwi i narysuj nią kreskę, która wyznaczy ich poprawny kształt.
  2. To samo zrób z górną linią, staraj się jednak delikatniej dociskać kredkę do brwi.
  3. Jeśli wyrysujesz ich kształt, przejdź do wypełniania brwi kolorem. Rób krótkie, ale zdecydowane ruchy, aby zyskać precyzję. Domaluj też pojedyncze włoski w miejscu ubytków, jeśli to konieczne.
  4. Górna granica brwi brwi nie powinna mieć mocno wyrysowanych krawędzi, dlatego wyczesz ją spiralką do brwi. Zrób to w górnej części łuku oraz na ich początku, ponieważ tam brew z natury jest nieco rzadsza. Ogonek zostaw mocniej pomalowany.

Idziemy na zakupy! Gdzie kupić Nanobrow Eyebrow Pencil?

Kredkę do brwi Nanobrow kupisz na stronie firmy; wejdź na www.nanobrow.pl i poznaj eksperką markę, która słynie z profesjonalnych kosmetyków do brwi. Oprócz wspominanej kredki, na stronie możesz kupić także doskonałe cienie do makijażu, kremową pomadę, mydełko do brwi, które działa bez rozrabiania z wodą oraz wiele innych kosmetyków, którymi stworzysz makijaż w wersji PRO!