Manicure hybrydowy w domu – najlepsze pyłki i zdobienia

Domowy manicure hybrydowy przechodzi fazę rozkwitu. Dzisiejsze lakiery hybrydowe typu 3w1 czy nawet 5w1 biją rekordy popularności. Wiele osób opanowało już sztukę malowania paznokci do tego stopnia, że pragną czegoś więcej – w końcu manicure hybrydowy to tyle niebanalnych zdobień i możliwości, jakich nie uzyska się na klasycznym lakierze. Przyjrzyjmy się, jakie efekty – proste i szybkie – można zastosować na hybrydzie.

Manicure hybrydowy – pyłki, paski i inne zdobienia

1. PASKI DO ZDOBIEŃ

To najszybsza i najprostsza aplikacja. Mały, błyszczący pasek do zdobień jest sam w sobie piękną aplikacją, którą można nakleić na pomalowaną płytkę. Pasek do zdobień możesz umieścić pionowo, po skosie, zrobić z jego pomocą ładny zygzak na płytce. Obecnie paski do zdobień występują w pięknych kolorach. To nie jest już tylko tradycyjne złoto i srebro, ale także miedź, różowe złoto, połyskliwe brązy i granaty, zielenie itp. Pasek można zatem dobrać do koloru lakieru i stworzyć ciekawą stylizację.

2. PYŁKI DO MANICURE HYBRYDOWEGO

Pyłki do manicure hybrydowego to temat rzeka – to właśnie one są najmodniejszym i jednym z najbardziej efektownym, a jednocześnie najprostszym elementem stylizacji paznokci. Pyłki to wspaniałe, połyskliwe efekty, których nie uzyskałoby się za pomocą lakieru. Dzięki nim stworzysz na palcach efekty holograficzne, stworzysz powierzchnię, która mieni się jak benzyna lub pryzmat, uzyskasz efekt lustra, zorzy polarnej, kameleona, wulkaniczny… Możliwości jest tysiące, kolorów całe mnóstwo, a w dodatku można łączyć ze sobą dwa pyłki i tworzyć nowe, oryginalne stylizacje, niespotykane wcześniej.

3. NAKLEJKI WODNE NA PAZNOKCIE

Wodne naklejki na paznokcie to szybka i łatwa metoda na piękny artystyczny look na płytce, bez żadnego wysiłku. Nie trzeba mieć zdolności plastycznych, aby stworzyć na paznokciu ukwieconą łąkę, boho wzory, mandale, graficzne rysunki, etniczne malowidła czy zwierzęcy print. Naklejki na paznokcie to obecnie mini dzieła sztuki. Są w doskonałej jakości i bywają bardzo eleganckie. Jeśli chcesz mieć na dłoni dzieło sztuki – zainwestuj w naklejki wodne na paznokcie, które w dodatku są niedrogie. To mnóstwo zabawy i ciekawych stylizacji, a użycie naklejki jest proste – wystarczy Ci kubeczek z wodą, ostre nożyczki i pęsetą.

4. FOLIA TRANSFEROWA

Niegdyś też wyłącznie złota i srebrna, teraz we wszystkich kolorach tęczy, a nawet wzorach o różnej treści, zaskakujących pomysłem i fakturą. Folia transferowa to najprostsze zdobienie świata – po prostu przykładasz ją do pomalowanego wcześniej paznokcia, który nie ma zmytej warstwy dyspersyjnej. Folia zostaje na paznokciu. Z jej pomocą można zintensyfikować efekt i aplikować ją tak, by warstwa lakieru przyświecała przez folię lub tak by cały paznokieć był dokładnie pokryty srebrzystą, lub wzorzystą folią.
Nie umiesz namalować centków lub koronki na paznokciach? Folia transferowa Ci to zapewni! Wystarczy jedno przyłożenie do paznokcia, a potem już tylko top hard i gotowe!

5. KOCIE OKO NA PAZNOKCIACH

To istna magia! Potrzebny jest odpowiedni lakier i magnetyczna płytka, która skupi drobinki z lakieru w centralnej części i da niezwykły efekt tzw. kociego oka. To bardzo ładny i bardzo prosty efekt, który nie wymaga żadnej wprawy – wystarczy po prostu zbliżyć magnes do paznokcia – po skosie lub prosto – to jaki będzie wyglądało kocie oko na paznokciach, zależy wyłącznie od Ciebie.

Pamiętaj też, że żaden, nawet najpiękniejszy pyłek, folia czy nawet lakier nie wygląda dobrze na zniszczonych osłabionych paznokciach, dlatego dbaj o nie odpowiednio i regularnie odżywiaj.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *