Oto tusze do rzęs, które nie mają sobie równych. Sprawdź najnowszy ranking maskar!

Od czasu do czasu w sieci pojawiają się rankingi, które skupiają się na porównaniu ze sobą najlepszych tuszy do rzęs. Niektóre z nich faktycznie są obiektywne, podczas gdy inne bazują głównie na tym, by wypromować konkretną markę. Jednak trendy w świecie kosmetycznym stale się zmieniają, a to z kolei oznacza, że takie zestawienia wymagają aktualizacji. Sprawdź więc najnowszy ranking tuszy do rzęs, które nie mają sobie równych!

ranking maskar do rzęs

Jak powstał aktualny ranking tuszy do rzęs?

Każda marka, co pewien czas, wypuszcza na rynek całkiem nowe produkty kosmetyczne. Oczywiście nie ogranicza się to jedynie do podkładów i korektorów, ale wskazuje także na tusze do rzęs! To właśnie te kosmetyki towarzyszą każdej kobiecie podczas wykonywania codziennego makijażu.

Co więcej, zmieniają się także oczekiwania użytkowniczek co do konkretnej maskary. Oznacza to, że producenci starają się stale doskonalić poszczególne produkty i dostosować je do aktualnych potrzeb użytkowniczek.

Uwzględniając wyznaczniki najlepszych tuszy do rzęs, a także fakt, w jaki zmieniały się one na przestrzeni ostatnich miesięcy, powstał najnowszy i jak najbardziej aktualny ranking maskar, który pomoże znaleźć kosmetyk idealny.

Te tusze do rzęs są obecnie najlepsze na rynku!

Zgodnie z tym, co zostało wspomniane, obecny ranking powstał na postawie jedynie tych produktów, które dostępne są sprzedaży. Czas więc poznać maskary, które są uznawane za najlepsze z najlepszych!

1. Tusz do rzęs Nanolash

nanolash najlepszy tusz do rzęs

Na pierwszym miejscu, w każdym rankingu umieszcza się zdecydowanego lidera. W tym wypadku nie da się wskazać na żaden inny produkt, jak tylko na tusz do rzęs Nanolash. Jest to tusz od znanego producenta, który od momentu pojawienia się na rynku, zdobył sobie ogromne grono zwolenniczek.

Tusz do rzęs Nanolash jest dostępny w dwóch – równie popularnych i skutecznych- wersjach. Panie, na stronie producenta znajdą:

Oba produkty są wyposażone w idealnie wyprofilowane szczoteczki, które wykonane są z wysokiej jakości silikonu. Oznacza to, że można dzięki nim precyzyjnie rozdzielić włoski, a także pokryć je tuszem od nasady, aż po same końce.

Tusz do rzęs Nanolash jest także produktem wyjątkowo trwałym. Panie mogą być pewne tego, że nie kruszy się on i nie osypuje podczas noszenia w ciągu dnia. Jest on także odporny na rozmazywanie się podczas kontaktu z wilgocią.

2. Lashcode Mascara

tusz do rzęs lashcode

Lashcode Mascara to kolejny, nowy produkt, który jest jednym z najlepszych na rynku – obecnie. Jest to tusz do rzęs o działaniu wydłużajaco-pogrubiającym. Panie, które już zdążyły ten kosmetyk przetestować, wskazują wyraźnie, że wystarczy jedno pociągnięcie szczoteczki, aby uzyskać zadowalające efekty.

Tusz do rzęs Lashcode Mascara jest wyjątkowo trwały. Nie osypuje się on i nie kruszy w ciągu dnia. Produkt nie jest oznaczony jako wodoodporny, aczkolwiek nie powinien się on rozmazywać pod wpływem wilgoci. Tusz posiada szczoteczkę, która jest zaprojektowana z należytą starannością z wysokiej jakości silikonu – tak, by tusz docierał do najkrótszych włosków.

3. Lancome Oscillation Power Mascara

Oscillation to dość innowacyjny produkt. Okazuje się, że jest on wyposażony w szczoteczkę wibrującą. Panie mogą z niej skorzystać, aczkolwiek nie muszą. Szczoteczka sama w sobie jest dość wąska i posiada krótkie włókna. Korzystanie z jej wibrującej wersji wymaga nieco więcej wprawy i może nawet doprowadzić do pobrudzenia powieki.

Tusze do rzęs Oscillation jest mimo wszystko produktem względnie trwałym. Testujące go kobiety nie zgłaszały znacznych problemów związanych z osypywaniem się produktów. Oczywiście, zdarzają się głosy odnośnie tego, że pod koniec dnia w załamaniach powiek mogą gromadzić się drobinki, aczkolwiek nie wydaje się to zbyt dużym problemem.

4. Max Factor 2000 Calorie Mascara

Max Factor 2000 Calorie Mascara to produkt drogeryjny. Panie z pewnością kojarzą zarówno samą markę, jak i ten konkretny kosmetyk. Nie da się ukryć, że jest to tusz do rzęs, który jest względnie trwały. Raczej nie powinien się on osypywać, choć w czasie deszczowych dni, panie mogą spodziewać się delikatnego „efektu pandy”.

Jednym z większych problemów okazuje się tu być sama szczoteczka. Teoretycznie, nie odbiega ona od standardów i kształtem przypomina spiralkę. Jednocześnie długie i sztywne włókna są rozmieszczone w dość dużych odległościach. Produkt osadza się w wolnych przestrzeniach i może doprowadzić nawet do sklejania się włosków.

Aktualny ranking tuszy do rzęs – to warto wiedzieć!

Zgodnie z obecnymi „trendami” w zakresie maskar, najlepszym produktem okazuje się być tusz do rzęs Nanolash. To właśnie on najbardziej zbliżył się do doskonałości. Jednocześnie pozostałe tusze również zasługują na uwagę. Nie są one złymi produktami, aczkolwiek można wskazać na drobne mankamenty.

Każda z kobiet powinna z rozsądkiem podejść do wyboru maskary. To właśnie ona będzie warunkowała wygląd rzęs, a co za tym idzie, wpłynie na ogólną estetykę makijażu.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *